Carsprint Tarnów wypożyczalnia aut

Carsprint Tarnów wypożyczalnia aut

Styczeń 15, 2021 Wyłączone przez admin

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i współczesne i niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej profesjonalnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych konsumentów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz pomocnicze promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych najbardziej wymagających klientów. W następstwie tego także przygotowaliśmy obszerną propozycję w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz zadbanym wozem.

Cena najmu auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu i satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezwykle dostępne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru dużo kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną i wszechstronną propozycję wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy gigantyczne doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie zdobyć bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją i skorzystania z usługi najmu samochodu.