Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Wrzesień 7, 2020 Wyłączone przez admin

 Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga wspomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to pod każdym względem pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, jednak także wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowomodnego, fachowego oprzyrządowania medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez specjalistów, a pracodawca kuchni dba, aby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy także rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, by ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w cichej, spokojnej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na których można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Gigantyczna powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i przyjazności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i punktów usługowych.