Jakim sposobem przygotować figurę na lato?

Jakim sposobem przygotować figurę na lato?

Marzec 28, 2021 Wyłączone przez admin

Posiadanie chudej sylwetki to utopia dużej grupy osób, niemniej jednak nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Czasami nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, efekty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W standardowej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu ludzkiego, a również daje niezwykle efektowne rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?
Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, albowiem potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od standardowej tym, że nie potrzebuje trudnej interwencji chirurgicznej, a prócz tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm i prowadzi do wydalania z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku stereotypowej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki lub też nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a wyniki zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od pragnień wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, aby ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto też zadbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, żeby wyodrębnić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze i o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli będzie problem ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a również innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub też trening z elektrostymulacją. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można znaleźć na naszej oficjalnej stronie.