Najem atrakcji na pikniki – proparty.eu

Najem atrakcji na pikniki – proparty.eu

Marzec 4, 2019 Wyłączone przez admin

Planując imprezę dla potomstwa czy też piknik firmowy warto zadbać o dobre atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety nabycie drogich sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest po prostu niedochodowy – sporo poprawniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie sprzętu wspólnie z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje różnego typu atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom i postaciom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z propozycji korzystają też firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia gwarantują też idealne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych czy organizacji pracy – jest to idealny sposób, by zagwarantować pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast i wszystkie inne osoby, jakie pragną, by impreza była bajeczna i obfitowała wspaniałą zabawę. Przygotujemy propozycję, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zadbamy o to, żeby atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem oraz odebraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla dzieci a także służbowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po znacznie więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów serdecznie zapraszamy na domenę internetową proparty.eu czy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej na Proparty.eu –  dmuchany plac zabaw