Pełna atrakcji rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Pełna atrakcji rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Marzec 6, 2019 Wyłączone przez admin

Masz już dosyć banalnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Pragniesz zabrać rodzinę i dzieci na interesującą eskapadę, która pozwoli Wam obcować z przyrodą oraz aktywnie spędzić wolny czas? Jeżeli nie masz z perspektyw czy żadnego pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – sprawdź propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą czy też Narwią. Mamy znakomity sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, zaznajomić bliżej naturę, spędzić przyjemnie czas, odprężyć się oraz w głównej mierze wspaniale spędzić dzień, dbając nie jedynie o pozytywy rodzinne, jednakowoż także ruch. Aktywne spędzanie czasu w bombowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeśli niemniej jednak spływ kajakowy Borkowo to dla Was nadmiernie kolosalne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – świetny wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, czy także w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najważniejsze – gwarantujemy akcesoryjne atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić przyjemnie wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl wycelowana jest nie wyłącznie do rodzin – dużo agencji eventowych organizuje u nas wyjazdy firmowe, integracyjne spływy kajakowe czy również atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, z przyjemnością odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz uwidoczniamy, że dla nas najistotniejszy jest Kontrahent oraz jego korzystna zabawa w czasie spływu.
W takim razie jeżeli wyszukujesz atrakcyjnego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz sprawić swoje umiejętności podczas spływu kajakiem bądź po prostu w idyllicznej atmosferze popływać z rodziną pontonem – uprzejmie zapraszamy do nas. Dla firm i agencji eventowych przygotowaliśmy przydatną ofertę współpracy – także uprzejmie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub pontonem, zbliż się do natury oraz przetestuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub też Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl!